O nás

Společnost VOLTA REAL a.s. byla založena v roce 1998 jako obchodní firma, zabývající se pronájmy skladových hal a kanceláří a venkovních prostor. Máme uzavřené smlouvy s cca 70 partnery.

Společnost VOLTA REAL a.s. si za dobu své existence vytvořila pracovitý a odborně zdatný tým, který je schopen vyřešit Vaše problémy či nesnáze, a to k Vaší plné spokojenosti. Stačí nám zavolat na číslo 257 950 801 nebo 773 304 535 a rádi se domluvíme na řešení, které vám bude vyhovovat.

Standardní kvalita

Naše skladové prostory o celkové výměře cca 25 000 m2 sice nejsou nové, přesto splňují požadavky skladování, které většina společností vyžaduje. Sklady se vytápějí prostřednictvím světlých, případně tmavých zářičů, přístavky a kancelářské prostory pak plynovými kotelnami, v případě hal bez připojení k plynu pak přímotopy. Samozřejmostí je osazení pronajatých prostor jak odečítacími plynoměry, tak podružnými elektroměry a vodoměry.

Objekt je střežen bezpečnostní službou nepřetržitě. Do areálu vede stará a nová železniční vlečka, které jsou nájemcům k dispozici. Přístup do skladových prostor je umožněn 24 h denně, 365 dní v roce.

Výhodná poloha

Naše sklady se nachází v Praze 5 - Zličíně a mají výbornou dostupnost.

  • dobrá přístupnost z dálnice D5, D1 a pražského okruhu R1
  • tramvaj 800 m konečná stanice Řepy
  • autobus přímo u vstupu do areálu, zastávka Strojírenská
  • metro 5 min. pomocí MHD, stanice Zličín
  • dvě železniční vlečky, které jsou nájemcům k dispozici

Také nabízíme nebytové prostory v Ostravě a Olomouci.

Podívejte se na naši aktuální nabídku skladových prostor.