O nás

Společnost VOLTA REAL a.s. byla založena v roce 1998 jako obchodní firma zabývající se pronájmem skladových hal a kanceláří a venkovních prostor. Máme uzavřené smlouvy s cca 70 partnery. Díky neustálému rozvoji jsme mateřskou společností několika dceřiných společností. Díky těmto máme bohaté zkušenosti i hotelovým provozem, či krátkodobými pronájmy v apartmánech.

Společnost VOLTA REAL, a.s., za dobu své existence vytvořila pracovitý a odborně zdatný tým, který je schopen vyřešit vaše problémy nebo potíže, a to na Vaši plnou spokojenost. Stačí nám zavolat na číslo 773 304 535  a rádi se dohodneme na řešení, které Vám vyhovuje.

Standardní kvalita

Naše skladové prostory o celkové ploše cca 25 000 m2 nejsou nové a luxusní, přesto splňují požadavky na skladování, které většina společností vyžaduje. Sklady se vytápějí pomocí světelných, případně zářičů, přípojnic a kancelářských prostorů pak plynovými kotelnami, v případě hal bez přípojky k plynové přímotopě. Samozřejmostí je obsazenost pronajatých prostorů jak pomocí odečítacích plynů, tak i podružných elektroměrů a vodoměrů.

Areál je nepřetržitě střežen službou profesionální bezpečnostní agentury. K ještě většímu zabezpečení jsme instalovali kamerový systém mapující ze 30ti míst celý areál. Do areálu vedou dvě železniční vlečky, které jsou k dispozici pro nájemce. Přístup do skladových prostor je umožněn 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Výhodná poloha

Naše sklady se nacházejí v Praze 5 – Zličíně a mají výbornou dostupnost.

  • dobrá dostupnost z dálnice D5, D1 a pražského okruhu R1
  • tramvaj 800 m konečná stanice Řepy
  • autobus přímo u vstupu do areálu, zastávka Strojírenská
  • pomocí MHD, stanice Zličín

Také nabízíme nebytové prostory v Ostravě a Olomouci.

Podívejte se na naši aktuální nabídku skladových prostorů.